VU SIF dalyvavo Pasaulinės jaunųjų investuotojų federacijos Generalinėje Asamblėjoje

Šių metų birželio 9-10 dienomis Vilniaus Universiteto Studentų Investicinio fondo atstovai – alumni Kamilė Varnelytė ir dabartinės Valdybos pirmininkas Armantas Aleksa – dalyvavo Pasaulio jaunųjų investuotojų federacijos Generalinėje Asamblėjoje. Pažintis, užsimezgusi 2016 m. Romoje vykusiame Rotman European Trading Competition, po beveik metų mus atvedė į Kopenhagą.

20170609_191121

Pasaulio Jaunųjų investuotojų federacija – tai trečius metus skaičiuojanti ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – didinti finansinį jaunimo raštingumą pasaulyje. Veikdama per nacionalines jaunųjų investuotojų asociacijas, federacija šiuo metu jungia jau per 22 000 narių visame pasaulyje. Šiuo metu organizaciją atstovauja 14 šalių iš 6 skirtingų žemynų. Kaip ir mes, ši institucija finansinį išsilavinimą laiko kiekvieno žmogaus teise ir sieja jį su asmenine laisve. Organizacijos vizija – kiekvieno jauno žmogaus galimybe gauti žinias apie investavimą ir pradėti investuoti nepaisant jo lyties, gyvenamosios vietos, išsilavinimo, religijos ir finansinės situacijos.

Į Asamblėją vykome kaip svečiai – susipažinti su vykdoma veikla ir išsiaiškinti, kaip galime prisidėti prie gražios organizacijos misijos. Aktyviai dalyvavome diskusijose apie strategiją, taktinius tikslus ir veiklos rodiklius, kartu apibrėžėme tarpinius tikslus. Asamblėjos metu mums buvo pasiūlyta prisijungti prie Pasaulio Jaunųjų investuotojų federacijos veiklos; Kamilė tapo viešųjų ryšių vadove, o Armantas – turinio kūrėju.

19221894_1876135449307253_5369595201879206011_o

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus Universiteto Studentų Atstovybei ir Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakultetui už finansinę pagalbą vykstant į renginį. Džiaugiamės mūsų narių sėkme ir linkime gero vėjo!

Daugiau informacijos: www.wfyic.org

Rašyti: kamile.varnelyte@vusif.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Protected by WP Anti Spam